O Kancelarii

Kancelaria
Radcy
Prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwii Bethke z siedzibą w Bydgoszczy oferuje szeroki wachlarz usług prawnych zarówno na rzecz przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Pomagamy znaleźć optymalne rozwiązania prawne, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty danej sprawy.

Świadczymy usługi prawne z najwyższą starannością, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem prawnym Klienta oraz zasadami etyki wynikającymi z wykonywania zawodu radcy prawnego.

Korzystając z usług Kancelarii mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę prawną opartą na gruntownej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, a także na aktywne zaangażowanie radcy prawnego.

Profil działalności zawodowej Kancelarii obejmuje w szczególności: prawo cywilne, prawo ubezpieczeń gospodarczych, prawo gospodarcze i handlowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, a także prawo administracyjne.

Kancelaria zajmuje się stałą i bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców, niezależnie od formy prawnej prowadzonej przez nich działalności gospodarczej oraz świadczy pomoc prawną Klientom w zakresie prowadzenia spraw sądowych, pozasądowych, przygotowywania pism procesowych i wydawania opinii prawnych.

W zakresie obsługi prawnej wspieramy naszych Klientów w konstruowaniu umów, negocjowaniu kontraktów, a także reprezentujemy ich w sporach gospodarczych.

Kancelaria świadczy ponadto usługi z zakresu zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Pomagamy w postępowaniach przedsądowych i sądowych, a także wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie funkcjonowania biznesu.

Kancelaria pozostaje w ścisłej współpracy z kancelariami notarialnymi i komorniczymi, dzięki czemu Klienci cenią sobie kompleksowość oferowanych usług.

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (2014).

Po ukończeniu studiów prawniczych odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy i złożyła egzamin radcowski z wynikiem pozytywnym.

W 2019r. wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy (nr wpisu BD-1538). Od tego czasu świadczy pomoc prawną w ramach własnej Kancelarii.

Radca prawny Sylwia Bethke stale poszerza swoją wiedzę w zakresie wielu dziedzin prawa, w tym w zakresie zamówień publicznych oraz w obszarze ochrony danych osobowych i usług e-commerce.

W 2020r. uzyskała uprawnienia osoby wykonującej czynności brokerskie na rzecz jednego z najprężniej działających brokerów ubezpieczeniowych w Bydgoszczy.

W ramach współpracy z renomowaną kancelarią brokerską od 8 lat doradza Klientom w zakresie dochodzenia odszkodowań z umów ubezpieczenia.

Od lipca 2023r. posiada uprawnienia brokera ubezpieczeniowego, nr zezwolenia 2721/23.

Adres: ul. 11 Listopada 1A, 85-624 Bydgoszcz